
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 24 pF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 0.33 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1483
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01074
Ext.Price$0.01074
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01074 | $0.01074 |
| 10 | $0.00537 | $0.05370 |
| 50 | $0.00413 | $0.20650 |
| 100 | $0.00369 | $0.36900 |
| 500 | $0.00330 | $1.65000 |
| 1000 | $0.00298 | $2.98000 |
| 3000 | $0.00269 | $8.07000 |
| 5000 | $0.00243 | $12.15000 |
| 10000 | $0.00219 | $21.90000 |
| 30000 | $0.00198 | $59.40000 |
